Вийшов липневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Дата: 28.07.2020 08:42

За інформацією Відділу "Чорнухинське бюро правової допомоги" Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області повідомляє про те, що вийшов черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

У липневому номері читайте інтерв’ю з Олександром Барановим, в.о. директора Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги, який розповідає про роботу адвокатів – ключових партнерів системи безоплатної допомоги.

Безоплатна правова допомога тепер і в мобільному – презентовано новий застосунок системи БПД.

Чим займається поліцейський омбудсмен – розказує Наталія Нечепуренко, підполковник поліції, Уповноважений з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності у Полтавській області.

У рубриці актуальна тема поговоримо про децентралізацію, навіщо Україні потрібні нові райони?

Про електронні трудові книжки інформує ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області в рубриці зміни у законодавстві.

Серед постійних рубрик видання: громадські радники інформують, сторінка регіонального представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися - https://cutt.ly/LsnBQe7

Приємного читання!