Відбулося 21 засідання виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради

Дата: 23.07.2020 16:39

23 липня 2020 року відбулося двадцять перше засідання виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради. На засіданні були присутні члени виконкому, начальники відділів, структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради. Вів засідання голова виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Олександр Василенко.

Присутні заслухали інформацію начальника фінансового відділу виконкому селищної ради Лукашенко Валентини, яка повідомила, що керуючись ст. 28, п. 2 ст. 52  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 80 Бюджетного кодексу України, необхідно схвалити проект рішення «Про затвердження звіту про виконання бюджету Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року». Доповідач повідомила, що виконання доходної частини бюджету Чорнухинської селищної ради за 6 місяців 2020 року забезпечено у сумі 37615,2 тис. грн. Надходження по загальному фонду бюджету складають 36039,6 тис. грн., що складає 96,4 відсотки до планових показників на відповідний період (план 37390,4 тис. грн.), та спеціальному фонду – 1575,6 тис. грн.(при плані 1274,1 тис. грн. або 123,7 відсотки).

За 6 міс. 2020 року надходження загального фонду без урахування міжбюджетних трансфертів склали 20891,2 тис. грн.(95,8 відсотки), що на 927,8 тис. грн. менше від запланованого обсягу (план 21819,0 тис. грн.), та менше надходжень за 6 міс. 2019 року на 2361,9 тис. грн. (фактично за 6 місяців 2019 року – 23253,1 тис. грн., зменшення на 10,2 відсотки) в т.ч. окремі податки і збори.

У розрізі галузей видатки бюджету Чорнухинської ОТГ характеризуються наступним чином: із загальної суми видатків по загальному та спеціальному фондах бюджету за 6 місяців 2020 року 42049,4 тис. грн. найбільшу частину становлять видатки на освіту 55,74 % - 23436,7 тис. грн., 15,44 відсотків – видатки на державне управління – 6491,1 тис. грн., 6,29 % – видатки на соціальний захист (2645,1 тис. грн.), 5,46% – видатки на житлово-комунальне господарство (2297,4 тис. грн.), 4,73 відсотка – видатки на економічну діяльність – 1 990,4 тис. грн., 4,12% – видатки на культуру, що в сумі становить 1730,1 тис. грн. Міжбюджетних трансфертів районному та державному бюджетам за 6 місяців 2020 року перераховано 2194,5 тис. грн., в тому числі на утримання закладів охорони здоров’я та на реалізацію місцевих програм по охороні здоров’я жителів громади – 1923,4 тис. грн.

Начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконкому селищної ради Лобко Лена ознайомила членів виконкому із проектом рішення «Про надання одноразової матеріальної допомоги». Керуючись рішенням комісії з питань надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету Чорнухинської об’єднаної територіальної громади від 21.07.2020, виконком селищної ради вирішив надати матеріальну допомогу на лікування жителям громади; учасникам бойових дій, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС; на поховання; на ліквідацію наслідків стихійного лиха (удару блискавки, повені, урагану, пожежі).

Розглянули члени виконкому питання «Про затвердження актів приймання-передачі матеріальних цінностей, отриманих у вигляді благодійної допомоги та придбаних за бюджетні кошти для запобігання занесенню і поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з яким ознайомила присутніх начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головний бухгалтер виконкому селищної ради Кушвид Лариса. Також члени виконкому розглянули питання «Про зміну поштової адреси внаслідок ідентичності», «Про присвоєння адреси», з якими ознайомила присутніх начальник відділу організаційної та кадрової роботи виконкому селищної ради Соляник Оксана.