Військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом

Дата: 14.01.2020 15:50

За інформацією Чорнухинського районного військового комісаріату

Чорнухинський районний військовий комісаріат повідомляє, що в оперативному командуванні «Північ» проводиться комплектування військових частин А0409 (30 Окрема механізована бригада), А3091 (26 Окрема артилерійська бригада) та військових частин Десантно-штурмових військ та морської піхоти ВМС ЗС України – А0281, А0224, А1126, А0216.

За детальною інформацією просимо звертатись до Чорнухинського районного військового комісаріату за адресою: Полтавська обл., смт. Чорнухи, вул. Мележика, 14, або за телефоном: (05340)5-13-01.