Чорнухинська об'єднана територіальна громада

Чорнухинський район Полтавська область

Нарада-семінар для фермерських господарств

Дата: 18.12.2019 08:27

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації

З метою створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу 24 грудня 2019 року об 11.00 годині в залі засідань Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Міщенка, 2, 3 поверх) відбудеться нарада-семінар для фермерських господарств, малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників, з питань впровадження сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур, переробки та експорту вирощеної продукції на засадах кооперування, з можливістю залучення фінансування. Захід проводиться за ініціативи багатофункціонального сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Агровілл груп» та підтримки Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації.

Для участі у заході необхідно пройти попередню реєстрацією за наступним посиланням: