Навчальний семінар "Садівництво, ягідництво, горіхівництво"

Дата: 29.10.2019 08:08

На виконання обласної Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року та з метою поглиблення співпраці Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба для усіх зацікавлених жителів Чорнухинської громади проведе 06 листопада 2019 року в Центрі культури і дозвілля «Зоря» о 10:00 навчальний семінар на тему «Інноваційні підходи в технологіях садівництва, ягідництва та горіхівництва. Готуємо садок до зими».

Запрошуємо усіх небайдужих та зацікавлених жителів Чорнухинської громади, а також садоводів, ягідників та горіхівників.