День Захисника України

Дата: 15.10.2019 14:11

11 жовтня 2019 року відбулися урочисті заходи присвячені святкуванню Дня Захисника України (14 жовтня), а також дня Покрови Пресвятої Богородиці, дня Козацтва України, дня заснування УПА.

Колона розпочала свій рух від приміщення Чорнухинської РДА та зупинилася біля кургану козацької слави. Відбулося покладання квітів в пам'ять загиблих за свободу та незалежність України.

З привітальним словом виступили: військовий комісар Чорнухинського райвійськкомату - полковник Ілля Лапін, голова Чорнухинської районної ради - Надія Кривчун, голова Чорнухинської райдержадміністрації - Володимир Ковган, Чорнухинський селищний голова - Олександр Василенко.

Загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання.

Почесними грамотами та відзнаками були нагороджені учасники антитерористичної операції та операції об'єднаних сил на сході України.

Урочистості завершилися святковим концертом.