День пам'яті жертв політичних репресій

Дата: 17.05.2019 21:23

17 травня 2019 року відбулися заходи з відзначення Дня пам'яті жертв політичних репресій та жертв сталінських репресій - кримських татар.

В заході взяли участь селищний голова - голова Чорнухинської ОТГ, заступник селищного голови з гуманітарних питань, заступники голови Чорнухниської райдержадміністрації, начальник сектору культури і туризму райдержадміністрації, директор Чорнухинської центральної районної бібліотеки, учні Чорнухинської школи, працівники підприємств, установ, організацій смт Чорнухи.

Захід був проведений біля пам'ятного місця - "хреста".

Директор Чорнухинської ЦРБ - Булда Микола Іванович розповів історичні факти щодо подій тих років.

З промовою виступив начальник сектору культури і туризму райдержадміністрації - Кусков Віталій.

Пам'ять жертв сталінського режиму - кримських татар та політичних репресій в Україні пристуні вшанували хвилиною мовчання.