Сьогодні Чорнухинська громада попрощалася із полеглим захисником України Бибиком Олександром Васильовичем

Дата: 28.02.2024 15:00

Чорнухинська громада понесла ще одну болісну втрату – 12 серпня 2022 року у н.п. Піски, Донецької області, під час виконання бойового завдання, здійснюючи заходи з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії представників підрозділів збройних сил та інших силових відомств російської федерації загинув старший солдат Бибик Олександр Васильович, 1977 року народження, житель с. Загребелля.

Тривалий час вважався зниклим безвісти за особливих обставин. 23 лютого 2024 року було встановлено загибель старшого солдата Бибика Олександра Васильовича.

Від імені виконавчого комітету, депутатів Чорнухинської селищної ради, від усієї громади висловлюємо співчуття родині та друзям полеглого захисника.

Земля йому пухом…

Вічна пам’ять герою!