Вручили орден «За мужність» III ступеня (посмертно) рідним загиблого військовослужбовця – Сердюка Сергія Олексійовича

Дата: 18.04.2023 11:30

Сьогодні, селищний голова Олександр Василенко спільно з начальником відділення рекрутингу та комплектування Третього відділу Лубенського РТЦК та СП майором Дмитром Коваленком вручили орден «За мужність» III ступеня (посмертно) рідним загиблого військовослужбовця – Сердюка Сергія Олексійовича, який 25 липня 2022 року загинув поблизу н.п. Семигір’я Бахмутського району Донецької області від отриманих поранень несумісних з життям в результаті здійснення противником танкового обстрілу позицій.

Військовослужбовця посмертно відзначили державною нагородою України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. Йдеться в Указі Президента України від 12 вересня 2022 року № 642/2022.

Вічна слава та низький уклін Герою, який віддав своє життя за свободу та незалежність України!