Чорнухинська громада

Полтавська область, Чорнухинський район

Розпорядження селищного голови з основної діяльності

В даному розділі розташовані розпорядження селищного голови з основної діяльності

15 Жовтня, 2019 р., 15:10

15 Жовтня, 2019 р., 15:04
Завантажити розпорядження селищного голови з основної діяльності № 01-10/60 "Про  створення комісії  по встановленню фактів пошкодження домашнього господарства"

15 Жовтня, 2019 р., 15:03
Завантажити розпорядження селищного голови з основної діяльності № 52 "Про скликання  засідання  виконавчого комітету  Чорнухинської селищної ради"

15 Жовтня, 2019 р., 15:02
Завантажити розпорядження селищного голови з основної діяльності № 41 "Про створення робочої групи щодо вивчення роботи та підтримки медичної галузі на території Чорнухинської ОТГ"

15 Жовтня, 2019 р., 15:01
Завантажити розпорядження селищного голови з основної діяльності № 40 "Про утворення комісії з перевірки технічного стану транспортних засобів та агрегатів,  що знаходяться на балансі виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради"

15 Жовтня, 2019 р., 15:00
Завантажити Розпорядження селищного голови з основної діяльності № 18 "Про проведення громадського обговорення"

15 Жовтня, 2019 р., 14:59

15 Жовтня, 2019 р., 14:56
Завантажити Розпорядження селищного голови з основної діяльності № 12 "Про призначення відповідального за газове господарство та за облік  природного газу"

15 Жовтня, 2019 р., 14:55

15 Жовтня, 2019 р., 14:54