Оголошення про проведення відбору

Дата: 04.07.2024 09:10

Фото без опису

Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради Лубенського району Полтавської області оголошує відбір кандидатів на заміщення вакантної посади:

1. Спеціаліст І категорії сектору цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради – 1 шт.од.

До участі у відборі кандидатів на посаду спеціаліста І категорії запрошуються:

Громадяни України з вищою освітою не нижче ступеня бакалавра, вільним володінням державною мовою, які мають навички роботи з комп’ютерною технікою.

Для відбору кандидатів необхідно подати заяву, особову картку (форма П-2ДС), резюме, копію документа про освіту, копію паспорта, копію реєстраційного номера облікової картки платника податків та військового квитка (для військовозобов’язаних), копію трудової книжки, 2 фотокартки (4х6 см).

Термін подання документів: з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті Чорнухинської селищної територіальної громади інформації по 17 липня 2024 року включно.

Адреса: вул. Центральна 39, селище Чорнухи, Лубенського району, Полтавської області.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном (05340) 5-13-86.