Засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Чорнухинської селищної ради

Дата: 28.02.2024 14:19

Фото без опису

27 лютого 2024 року під головуванням селищного голови  Олександра Василенка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Чорнухинської селищної ради, на яке винесені та розглянуті сім питань, а саме: про надання дозволів на вчинення правочинів щодо майнових прав малолітніх дітей; про надання статусу дитини, постраждалої внаслідок бойових дій та збройних конфліктів, трьом дітям з двох внутрішньо переміщених сімей; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту двох дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Чорнухинської ТГ, а також  про розгляд (постановку та зняття з обліку) сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З інформаціями виступили начальник служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради Тетяна Марченко і психолог центру надання соціальних послуг селищної ради Марина Луценко.

По закінченню обговорення прийняті обгрунтовані рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.