НА ПОЛТАВЩИНІ ПРОВЕДУТЬ ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЕКОФЕСТИВАЛЬ «ЛЕЛЬ»

Дата: 13.01.2023 10:44

На Полтавщині проведуть ХІІІ Всеукраїнський екофестиваль «Лель»

Мета фестивалю – підтримка українців у цей складний час, особливо воїнів ЗСУ, в одній номінації «Краща українська патріотична пісня». Всі твори мають відповідати девізу фестивалю та виконуватися українською мовою.

Цього року фестиваль пройде під гаслом «З любов`ю до природи, з любов`ю до України». Слоган фестивалю: «Україна ПОНАД УСЕ».

Засновник та ініціатор фестивалю – депутат облради Володимир Ярошенко.

Фестиваль проводять на конкурсній основі, він не має  вікових обмежень.

Проведуть захід у селі Крива Руда Семенівської селищної ради.

Умови участі

Кожен учасник повинен подати до оргкомітету заявку на участь у фестивалі (додаток 1) та відеозаписи виступів до 10 лютого 2023 року. Заявки подавати у електронній формі за адресою: krivorudec@ meta.ua або на тел. 0507470726 (Viber ), чи у письмовій за адресою: 38262, с. Крива Руда, Семенівської ОТГ Кременчуцького району, Полтавської області. Комунальна установа ПЗФ Дендропарк  «Криворудський" Полтавської обласної  ради.

Оргкомітет залишає за собою право за результатами фестивалю випуску аудіо-відео продукції та текстів пісень і фотоматеріалів.

Ігнорування умов регламенту дає підстави організаторам позбавляти права на участь у фестивалі.

Заявка-анкета на участь у ХІІІ Всеукраїнському екофестивалі «Лель»