У День визволення України від фашистських загарбників у Чорнухах поклали квіти до меморіалу «Скорботна мати»

Дата: 28.10.2022 10:30

День визволення України від фашистських загарбників відзначається в нашій державі щорічно 28 жовтня, у день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

У зв’язку з цим, заступник селищного голови Микола Турчин, начальник відділення рекрутингу та комплектування третього відділу Лубенського РТЦК та СП майор Дмитро Коваленко, представники виконкому селищної ради та відділу поліції поклали живі квіти до меморіалу «Скорботна мати», що у селищному парку.

Хвилиною мовчання, присутні, вшанували пам'ять про полеглих захисників України, які віддали життя захищаючи рідну землю від ворога.

Слава Україні! Героям Слава!