ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Дата: 28.07.2022 08:10

Шановні мешканці Чорнухинської громади!

Цьогоріч уперше відзначаємо День Української Державності як символ тисячолітньої єдності й незламності нашого народу на шляху до становлення незалежної держави.

Нерозривний зв’язок поколінь українців – ще від часів Русі-України і дотепер – свідчить про наш беззаперечний вибір на користь справжніх європейських цінностей – свободи та демократії.

Ми мужньо й непоборно відстоюємо їх сьогодні, утверджуючи історичну справедливість: розквіт Української Державності, розпочатий ще понад тисячу років тому, був досягненням сили духу українського народу. Цей розквіт триває і нині, в умовах повномасштабної війни, у якій ми обов’язково переможемо.

Віримо у наших людей! Віримо у Збройні Сили України! Віримо у Перемогу! Віримо у нашу Державу!

Зі святом Української Державності!

Все буде Україна!

З повагою

Селищний голова                                                               Олександр ВАСИЛЕНКО