РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩІ ТОВАРИ

Дата: 20.07.2022 14:47

Регулювання цін на соціально значущі товари

Спеціалісти Лубенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснили 2 контрольних заходи з питання дотримання суб’єктами господарювання порядку формування цін на соціально значущі продукти на території Чорнухинської ТГ.

Порушення порядку формування цін встановили на обох об’єктах (100% від загальної кількості).

За результатами проведеної роботи ціни були знижені до економічно обґрунтованого рівня за рахунок зниження торговельної надбавки з 25 % до 10 %.

Нагадуємо, завищення цін в умовах воєнного стану є неприпустимим. Перевірки будуть продовжені.

Телефон цілодобової гарячої лініі Головного Управління Держпродспоживслужби Полтавщини: +38 (093) 3620536,

У робочий час – з 9.00 до 16.00 дзвоніть за номером (0532) 606647.

Також ви можете подати електронне звернення на сайті Держпродспоживслужби dpss.gov.ua розділ контакти зв’язки з громадськістю звернення громадян електронне звернення громадян.

ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області