У Чорнухинській громаді вшанували пам'ять воїнів та жертв Другої світової війни в Україні

Дата: 22.06.2022 14:00

22 червня – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Саме в цей день 1941 року розпочалася нова фаза Другої світової війни, яка захопила територію сучасної України.

Принагідно селищний голова Олександр Василенко, представники виконкому селищної ради та Третього відділу Лубенського РТЦК та СП поклали живі квіти до меморіалу «Скорботна мати», що у селищному парку та вшанували хвилиною мовчання земляків, які загинули захищаючи рідну землю від ворога.

На жаль, сьогодні війна знову прийшла в Україну. Російські загарбники спалюють цілі міста та села, вбивають військових та цивільних. Однак ми віримо, що зовсім скоро на нас чекає перемога, яка буде дуже важливою для всього українського народу.

Слава Україні! Героям слава!