19 квітня – останній день реєстрації учасників національного мультипредметного тесту

Дата: 19.04.2022 14:35

19 квітня 2022 року – останній день реєстрації для участі в національному мультипредметному тестові. Зазначимо, що зареєстровані для участі в ЗНО – потенційні учасники НМТ.

Вся актуальна інформація систематизована в окремий розділ Українського центру оцінювання якості освіти, який містить:

Завдяки розділу кожен охочий може дізнатися про зміст і типи завдань кожного блоку НМТ, процес оцінювання, а також отримання результатів. Крім цього, портал УЦОЯО пропонує добірку корисних ресурсів, які допоможуть повторити теми та призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників.

• головні дані про національний мультипредметний тест;
  • нормативні документи;
  • складники національного мультипредметного тесту;
  • інструкцію до реєстрації;
  • інформаційну сторінку;
  • запитання-відповіді.

Щодо вступної кампанії до магістратури, фахівці наразі визначають особливості проведення магістерського комплексного тесту (МКТ) і магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК).

Невдовзі Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році буде оприлюднено на сайті МОН, а також у відповідному блоці «Нормативні документи».

Нагадаємо, НМТ можна скласти як в Україні, так і за кордоном, фізична присутність обов'язкова.

МОН