У Чорнухинській громаді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 14:35

Відповідно до Указу Президента України від 10 листопада 2006 року, 14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, на згадку про завершення будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС. З цієї нагоди селищний голова Олександр Василенко спільно з учасниками ліквідації Чорнобильської катастрофи поклали живі квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам ЧАЕС Чорнухинщини та вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять тих, хто усвідомлено й жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі.

Чорнобильська катастрофа – найбільша в історії світової ядерної енергетики. Трагедія залишила опалимий слід у серцях усіх українців. Ті, хто з перших хвилин катастрофи стали на боротьбу з невидимим ворогом – справжні герої. Ліквідатори Чорнобильської катастрофи – приклад самопожертви та повної самовіддачі.