Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території смт. Чорнухи Лубенського району Полтавської області»

Дата: 07.12.2021 17:07

Завантажити План існуючого використання смт Чорнухи Лубенського району Полтавської області

Завантажити Генеральний план (основне креслення) смт Чорнухи Лубенського району Полтавської області (запланований)

Завантажити План зонування території смт Чорнухи Лубенського району Полтавської області

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Чорнухинська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території смт. Чорнухи Лубенського району Полтавської області».

Розроблення проекту генерального плану смт. Чорнухи викликано потребою у впорядкуванні існуючих та виділенні нових територій для подальшого містобудівного та соціально-економічного розвитку населеного пункту.

Замовник проекту: Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради.

Розробник: ТОВ «Консультаційний центр».

Підставою для розроблення є Рішення восьмої сесії Чорнухинської селищної ради восьмого скликання від 25 травня 2021 року №1096 «Про надання дозволу виконавчому комітету Чорнухинської селищної ради на розробку генерального плану населеного пункту та плану зонування території                    смт. Чорнухи Полтавської області».

Ознайомитися з проектом містобудівної документації можна в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Чорнухинської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 39, смт. Чорнухи  та на офіційному веб-сайті Чорнухинської селищної ради протягом місяця з моменту публікації даного оголошення.

Підставою для подання пропозицій до генерального плану смт. Чорнухи є повідомлення про початок їх розгляду.

Пропозиції, що містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом подаються для реєстрації з 07 грудня 2021 року по 06 січня  2021 року за адресою: Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради вул. Центральна, 39, смт. Чорнухи (інформація за телефоном 05340-52251).

Пропозиції, подані іншими особами, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій Генерального плану смт. Чорнухи - Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради.

Організація розгляду пропозицій забезпечується ­­­­працівниками Чорнухинської селищної ради спільно із розробником протягом місяця.

Заплановані інформаційні заходи:

• 12 січня 2022 року о 11.00 год. у глядацькій залі Харсіцького СБК за адресою: пров. Мирний, 13а, с. Харсіки – презентація проекту Генерального плану;
  • з 07 грудня 2021 року по 06 січня 2022 року можливість ознайомлення з проектними пропозиціями в приміщенні Чорнухинської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 39, смт. Чорнухи.