Відбулося 15 засідання виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради

Дата: 25.10.2021 15:00

25 жовтня 2021 року відбулося п’ятнадцяте засідання виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради. На ньому були присутні члени виконкому, начальники відділів виконавчого комітету селищної ради. Вів засідання селищний голова Олександр Василенко.

На засіданні виконавчого комітету були розглянуті такі питання:

1. Про проєкт рішення «Про затвердження звіту про виконання бюджету Чорнухинської селищної територіальної громади за дев’ять місяців 2021 року.

2. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Чорнухинської територіальної громади на 2021 рік.

3. Про доцільність надання дозволу на вчинення правочинів.

4. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав.

5.Про затвердження висновку органу опіки та піклування про недоцільність позбавлення батьківських прав.

6. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

7. Про виділення матеріальних цінностей з місцевого матеріального резерву об’єднаної територіальної громади.

8. Про видалення зелених насаджень на території обслуговування Чорнухинської територіальної громади.

9. Про надання житлового приміщення за договором найму соціального житла Закарлюці Ірині Миколаївні та Демченко Валентині Сергіївні.

10. Про зміну адреси внаслідок ідентичності Здоровику І.В.

11. Про зміну адреси внаслідок ідентичності Ромашу А.В.

12. Про зміну адреси внаслідок ідентичності Сагурі В.В.

13. Про зміну адреси внаслідок ідентичності Сагурі В.І.