Реконструкція історичних подій

Дата: 30.07.2019 15:25
Кількість переглядів: 2088

Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради повідомляє про те, що 15 вересня 2019 року за ініціативи учасника бойових дій на сході України, уродженця с. Городище, підполковника Юрія Іващенка, за участю військових реконструкторів (всього близько 100 осіб) в селі Городище планується проведення урочистих заходів біля будинку, де у вересні 1941 року відбулося останнє засідання ради штабу Південно-Західного фронту на чолі із генерал-полковником Михайлом Петровичем Кирпоносом, а також військово-історичної реконструкції подій, що відбувалися в штабі Південно-Західного фронту та безпосередньо реконструкція бою за панівні висоти.

В рамках проведення заходу будуть демонструватися майданчики «живої історії», де будуть представлені зразки озброєння, військової техніки, спорядження та предметів побуту військовослужбовців під час Другої світової війни.

Метою проведення заходу є увічнення пам’яті воїнів, які брали участь у захисті України в роки Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції (Операції об’єднаних сил), підтримання національної свідомості, формування у громадян почуття патріотизму, соціальної активності, готовності до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.