Чорнухинська громада

Полтавська область, Чорнухинський район

3 сесія 7 скликання - 01 лютого 2019 року

07 Квітня, 2019 р., 12:33
Завантажити рішення сесії селищної ради № 34 "Про затвердження Порядку формування та ведення   кадрового резерву у виконавчому  апараті Чорнухинської селищної ради" з Додатком - Порядком

07 Квітня, 2019 р., 12:29
Завантажити рішення сесії селищної ради № 32 "Про зміну засновника,  найменування та затвердження Положення про Чорнухинську  місцеву пожежну охорону  (в новій редакції)"

07 Квітня, 2019 р., 12:28
Завантажити рішення сесії селищної ради № 31 "Про внесення змін до структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів" з Додатком - Стуктурою

07 Квітня, 2019 р., 12:14
Завантажити рішення сесії селищної ради № 30 "Про внесення змін до складу постійних комісій Чорнухинської селищної ради"

07 Квітня, 2019 р., 12:12
Завантажити рішення сесії селищної ради № 29 "Про початок повноважень депутатів Чорнухинської селищної ради"