Чорнухинська об'єднана територіальна громада

Чорнухинський район Полтавська область

26 сесія 7 скликання - 15 жовтня 2020 року

В даному розділі розташовані рішення 26 сесії 7 скликання - 15 жовтня 2020 року.

Порядок денний 26 сесії  7 скликання селищної  ради від 15.10.2020:

1.Про внесення    змін до  бюджету Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (Лукашенко В.).

2.Про напрямки використання коштів фондуохорони навколишнього природного середовища бюджету обєднаної територіальної громади  у   2020 році (Лукашенко В.)

3. Про внесення змін до штатного розпису (Кушвид Л.).

4.Про Програму благоустрою  населених пунктів Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік в новій редакції (Кушвид Л.).

5. Про порушення клопотання щодо безоплатної передачі майна спільної власності територіальних громад Чорнухинського району - майнового комплексу Комунального некомерційного підприємства «Чорнухинська районна лікарня» Чорнухинської районної ради , комплексу будівель і споруд.

6. Земельні питання.

7. Різне.

22 Жовтня, 2020 р., 08:44
Завантажити рішення сесії селищної ради № 2991 "Про  напрямки  використання коштів фонду  охорони навколишнього природного  середовища бюджету об’єднаної  територіальної громади  у   2020 році"