Чорнухинська об'єднана територіальна громада

Чорнухинський район Полтавська область

19 сесія 7 скликання - 09 квітня 2020 року

В даному розділі розташовані рішення 19 сесії 7 скликання - 09 квітня 2020 року.

Порядок денний 19 сесії 7 скликання від 09.04.2020:

1.Про затвердження Програми створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій на території Чорнухинської селищної ради на 2020 рік в новій редакції. (Турчин М.).

2.Про затвердження номенклатури та обсягів місцевого матеріального резерву об’єднаної територіальної громади на 2020 рік в новій редакції (Турчин М.).

3.Про збільшення статутного капіталу Комунального підприємства «ЧОРНУХИ БЛАГОУСТРІЙ» Чорнухинської селищної ради» та затвердження статуту Комунального підприємства «ЧОРНУХИ БЛАГОУСТРІЙ» Чорнухинської селищної ради» у новій редакції (Турчин М.).

4.Про затвердження Програми організації фінансового і  матеріального забезпечення територіальної оборони, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації  людських  і транспортних ресурсів на   2020 рік в новій редакції (Борсук В.).

5. Про внесення    змін   до  бюджету Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (Лукашенко В.).

6. Про  напрямки   використання коштів цільового  фонду спеціального фонду  Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади у  2020 році (Лукашенко В.).

7.Про виконання «Програми інформатизації  Чорнухинської селищної  об’єднаної територіальної громади на  2019 рік» (Кушвид Л.).

8.Про виконання «Програми благоустрою населених пунктів Чорнухинської селищної ради на 2019 рік» (Кушвид Л.).

9.Про  виконання «Програми зайнятості населення Чорнухинської селищної ради на 2019 рік» (Кушвид Л.).

10.Про виконання 2019 році «Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у Чорнухинській селищній раді на 2019-2022 роки» (Кушвид Л.).

11.Про виконання у 2019 році «Програми соціального захисту населення Чорнухинської  селищної ради на 2019-2021 роки» (Кушвид Л.).

12.Про виконання у 2019 році «Цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки та розвитку цивільного захисту Чорнухинської селищної ради на 2019-2022 роки» (Кушвид Л.).

13.Про виконання «Програми сприяння діяльності Чорнухинського відділу  Лубенської місцевої прокуратури на 2019 рік» (Кушвид Л.).

14.Про виконання «Програми відзначення пам’ятних дат, ювілеїв та інших заходів на 2019 рік виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради» (Кушвид Л.).

15.Про підсумки виконання Плану соціально-економічного розвитку Чорнухинської селищної ради на 2019 рік (Пенцко О.).

16.Про затвердження положень про сільські бібліотеки-філії Публічної бібліотеки ім. Г. С. Сковороди Чорнухинської селищної ради (Кусков В.).

17.Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання від 24.12.2020 № 928 «Про надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів Центром надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради» (Лобко Л.).

18.Про прийняття нежитлової будівлі за адресою смт.Чорнухи вул. Центральна, 28 зі спільної власності територіальних громад Чорнухинського району у комунальну власність Чорнухинської селищної ради (Лобко Л.).

19.Про прийняття нежитлової будівлі та майна КНП «Чорнухинська районна лікарня» зі спільної власності територіальних громад Чорнухинського району у комунальну власність Чорнухинської селищної ради (Лобко Л.).

20.Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єкта будівництва (Семегал І.).

21.Про прийняття майна до комунальної власності Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади (Кушвид Л.).

22.Про придбання у комунальну власність Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади нежитлової будівлі (Кушвид Л.).

23.Про встановлення норм витрат палива і мастильних матеріалів для службового автомобіля виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради (Кушвид Л.).

24.Про відпустку селищного голови об’єднаної територіальної громади. (Кушвид Л.)

25.Земельні питання.

26.Різне.

14 Липня, 2020 р., 20:40
Завантажити рішення сесії селищної ради № 1811 "Про відпустку селищного голови"