Чорнухинська об'єднана територіальна громада

Чорнухинський район Полтавська область

12 сесія 7 скликання - 24 вересня 2019 року

В даному розділі розташовані рішення 12 сесії 7 скликання від 24 вересня 2019 року.

Порядок денний 12 сесії 7 скликання Чорнухинської селищної ради

від 24.09.2019:

1. Про внесення    змін     до  бюджету обєднаної територіальної громади  на  2019 рік. (Інформує: начальник фінансового відділу виконкому Чорнухинської селищної ради Лукашенко Валентина).

2. Про Програму сприяння  діяльності Чорнухинського відділу Лубенської

місцевої прокуратури на 2019 рік. (Інформує: начальник фінансового відділу виконкому Чорнухинської селищної ради Лукашенко Валентина).

3. Про Програму інформатизації виконкому Чорнухинської селищної ради

на 2019 рік.  (Інформує: начальник фінансового відділу виконкому Чорнухинської селищної ради Лукашенко Валентина).

4. Про проект «Створення умов для стабільного та якісного надання

адміністративних послуг на території Чорнухинської об’єднаної

громади».(Інформує: начальник відділу економічного розвитку  та інвестицій

виконкому Чорнухинської селищної ради Пенцко Олена).

5. Про втрату чинності рішення 10 сесії 7 скликання від 13.08.2019 № 407 «Про створення комунального підприємства Чорнухинської селищної ради

«Чорнухи благоустрій». (Інформує: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради (економічна та інвестиційна сфера) Турчин Микола).

6. Про створення комунального підприємства «ЧОРНУХИ БЛАГОУСТРІЙ» Чорнухинської селищної ради. (Інформує: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради (економічна та інвестиційна сфера) Турчин Микола).

7. Про правила благоустрою території Чорнухинської селищної ради (Інформує: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради (економічна та інвестиційна сфера) Турчин Микола).

8. Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих у

міжсесійний період (Інформує: начальник відділу організаційної та кадрової роботи виконкому Чорнухинської селищної ради Соляник Оксана).

9. Про зміну типу Мелехівської філії Вороньківського ліцею імені

О.Д. Перелета Чорнухинської селищної ради Полтавської області ( Інформує: головний бухгалтер відділу освіти, молоді та спорту виконкому Чорнухинської селищної ради Зуб Наталія).

10. Про передачу майна з комунальної власності Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади. ( Інформує: начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головний бухгалтер виконкому Чорнухинської селищної ради Кушвид Лариса).

11. Про внесення змін до рішення сесії. ( Інформує: начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головний бухгалтер виконкому Чорнухинської селищної ради Кушвид Лариса).

12. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради. ( Інформує: керуючий справами (секретар) виконкому Чорнухинської селищної ради Танчик Тетяна).

13. Про  надання дозволу на укладення договору оренди (Інформує: головний бухгалтер відділу освіти, молоді та спорту виконкому Чорнухинської селищної ради Зуб Наталія).

14. Земельні питання. (Інформує: начальник відділу комунальної власності та земельних відносин виконкому Чорнухинської селищної ради Шило Наталія).

15. Різне.

06 Лютого, 2020 р., 09:03
Завантажити рішення сесії селищної ради № 479 "Про  надання дозволу на  укладення договору оренди"

06 Лютого, 2020 р., 09:02